אודות

/אודות
אודות 2019-06-13T14:57:40+03:00

מרפדייה ניו חידושים בנץ – יותר מ-45 שנות מומחיות בריפוד

מרפדיית NEW חידושים בנץ ברחוב פלטין נפתלי ראשון לציון מתמחה בחידוש רהיטים ישנים ועתיקים, בשיפוץ רהיטים ובהשבתם למצב חדש, טוב ונאה יותר מהמקור.
המרפדייה דור שלישי בענף הרהיטים, החלה את דרכה בשנות ה-60' ביפו וכיום היא ממוקמת במבנה מודרני באזור התעשייה בראשון לציון.
המרפדייה, מהיחידות בישראל המחזיקות בתקן ISO9002, משרתת קהל פרטי ועסקי ופועלת בשיתוף פעולה עם אדריכלים ומעצבי פנים מובילים – תוך הקפדה על שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר ורמת ביצוע חסרת פשרות.

ריפוד רהיטים – האיכות מעל הכל

במרפדיית NEW תמצאו קולקציה עשירה של ריפודי בד ועור, במגוון צבעים, מרקמים וסגנונות אשר יבטיחו שהרהיט שריפדתם ישתלב בשלמות בעיצוב חלל המגורים שלכם.
צוות המרפדייה רואה ברהיט שלכם מכלול אחד שלם ולכן כל תהליך ריפוד מחדש, מתחיל בבדיקת שלד העץ של הרהיט, חיזוקו ושיפורו באמצעות חיזוקי דבק וברגים וממשיך בטיפול בקפיצים וברצועות – כל זאת על מנת שהרהיט ישוב אליכם כשהוא יציב ובטוח, ללא חריקות או תזוזות מיותרות.

שירות עד הבית!

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר. נשמח להגיע לביתכם או למשרדכם למתן ייעוץ והצעת מחיר. במידת הצורך נוביל את הרהיט אל המרפדייה ונשיב לכם אותו עם סיום תהליך הריפוד.

מפת הגעה

כתובת: נפתלי פלטין 3, ראשון לציון
טלפון: 050-7611711
דוא"ל: [email protected]

לעוד מידע השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button